درباره ما

خانه، خود شمایید. خود را دوست بدارید

من سوگل شیرازی هستم که شما منو به اسم تادا می شناسید.
در دانشگاه کارشناسی مهندسی معماری و کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و گذراندم و دانشجوی دکتری معماری بودم که بعد از گذراندن دو ترم تصمیم گرفتم انصراف بدم و وارد بازار کار بشم.
توی سال 1394-95 در دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی تدریس کردم و بعد توی سال 1398 با پیج خانه تادا (Tadaa Home) فعالیتم و توی اینستاگرام شروع کردم.
اسم تادا با همفکری یکی از دوستانم برای این پیج انتخاب شد که به معنی خانه ای که پر از اتفاقات جدید و هیجان انگیز هست.
این پیج و با دید سرگرمی شروع کردم و سعی داشتم مطالب دکوراسیون داخلی و اخبار روز و اتفاقات نمایشگاه ها و معماری و توی ویدیوهای کوتاه بر اساس تخصصم برای مخاطبینم به اشتراک بگذارم تا افراد بتونن هوشمندانه تر خانه هایشان و دیزاین کنند.
من عقیده دارم خانه خود ما هستیم و باید خودمون و دوست داشته باشیم تا بتونیم خانه های زیبا و دلنشین تری داشته باشیم.
همیشه ته ذهنم این بود که روزی بتونم محصولاتی که طبق سلیقه شخصیم باشه و کیفیت بالایی داشته باشه و تولید کنم و توی بازار عرضه کنم تا اینکه در سال 1400 تونستم فروشگاه اینترنتی لوازم منزل خانه تادا و به کمک لطف و همراهی شما عزیزان راه اندازی کنم.
تمامی محصولات خانه تادا توی چیدمان خانه ام قرار داره که نقاط قوت و ضعفش بررسی کنم و بعد وارد مرحله تولید میشه و وارد سایت فروشگاهی میشه چون همه هدفم اینه که بتونیم یک کالای ایرانی با کیفیت در خانه هایمان داشته باشیم.
من تمام تلاشم و می کنم که محصولات بیشتر با تنوع بالاتری و برای قسمت های مختلف خانه طراحی و تولید کنم و در آخر جا داره از شما عزیزی که این متن و می خونی تشکر کنم از اینکه خانه تادا و انتخاب کردی و این باعث افتخار و سربلندی من هست.

سرویس های ویژه

پروسه پرداخت

پروسه پرداخت

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

حمل رایگان

حمل رایگان

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

پروسه پرداخت

پروسه پرداخت

حمل رایگان

حمل رایگان

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

پروسه پرداخت

پروسه پرداخت

طرف های قرارداد